Pasjatv Sp. z o. o., wiodąca firma dystrybuująca kanały telewizyjne na rynku polskim oraz oficjalny dystrybutor kanału Music Box UA, znacząco powiększyła zasięg kanału włączając go do oferty kolejnego czołowego dostawcy usług telekomunikacyjnych – Multimedia Polska SA. Od października 2018 r. kanał znajduje się w pakietach telewizyjnych operatora: SuperBox i MaxBox na pozycji 204.

Music Box UA w Polsce jest już obecny w sieciach: Vectra, TOYA, Inea, WP Pilot, Telewizja Kablowa Chopin, Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady", Sat Film, JMDI, Sat Mont Serivce oraz u wielu innych operatorów kablowych. Kanał obejmuje swoim zasięgiem ponad milion gospodarstw domowych, a zasięg ukraińskiej stacji muzycznej jest nieustannie powiększany o nowe telewizje kablowe.

Ukraińska telewizja muzyczna Music Box UA nadaje 24/7, bez przerw na reklamy, w formatach HD i SD. Na antenie prezentowane są teledyski, nowości, listy przebojów, hity z całego świata oraz programy poświęcone show-biznesowi, klubom tanecznym, celebrytom. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14-49 lat. Kanał Music Box UA jest kanałem bezpłatnym, niekodowanym. W formacie HD kanał dostępny jest za pośrednictwem światłowodu, a format SD z satelity Astra 4A (4,8°E), częstotliwość 11,766 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK.