Miło nam ogłosić, iż Pasjatv wzbogaciła swoje portfolio o dwa włoskie kanały: Mediaset Italia oraz Mediaset Tgcom 24, nadawane przez Mediaset. Zapraszamy do współpracy!

Mediaset Italia – międzynarodowa, prywatna włoska telewizja, która należy do Mediaset Group. Kanał skierowany jest do Włochów na całym świecie oraz do ludzi, którzy kochają włoską kulturę i piękno tego miejsca na ziemi. Mediaset Italia transmituje najlepsze włoskie treści, m.in. seriale, komedie, wiadomości i programy rozrywkowe. Mediaset nieustannie obserwuje gusta swoich widzów i zmienia swoje programy w zależności od ich upodobań. Usługi VOD, OTT, Catch-up i inne są dostępne niemal dla wszystkich programów.
Trailer kanału: http://www.mediasetdistribution.com/me…/presentation-trailer

Mediaset Tgcom 24 – to włoska, całodobowa telewizja informacyjna nadawana we Włoszech od 2011 roku. Tgcom24 oferuje wiadomości, bieżące wydarzenia, biuletyny sportowe i wiele więcej. We Włoszech Tgcom24 jest dostępny na cyfrowej platformie i ma 2,5 miliona widzów. Tgcom24 to nieprzerwany kanał informacyjny, który gwarantuje stały przepływ informacji na żywo od 8:30 do 00:30 z dodatkowymi biuletynami informującymi o najświeższych wiadomościach w porze nocnej. Tgcom24 to technologia i innowacja, futurystyczny ekran dotykowy w studio, najnowocześniejszy centrum operacyjne, obszerne archiwum cyfrowe oraz nowoczesna sala sterowania multimediami.