pl eng

Aktualności

Immergo zwiększa zasięg o Polskę, we współpracy z Pasjatv Sp. z o.o.

TinyTeen, LingoToons i LangLab w ofercie Pasjatv!

TinyTeen, LingoToons i LangLab w ofercie Pasjatv!

Do oferty Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne TinyTeen, LingoToons i LangLab od nadawcy English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada unikalny pod względem treści kanał English Club TV.

Tinyteen stwarza wyjątkową okazję do nauki języka angielskiego poprzez piosenki, bajki, kreatywność, naukę i wiele innych.
LingoToons oferuje serię zabawnych kreskówek, które poprawiają znajomość języka angielskiego i umiejętności prowadzenia dialogów.
LangLab został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc widzom szybko i skutecznie zrozumieć niuanse gramatyczne i leksykalne języka.

Zapraszamy do współpracy.

 

Rozpoczęcie współpracy z Międzynarodowym Instytutem Fizjoterapii i Zdrowia

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Pasjatv nawiązała współpracę z Międzynarodowym Instytutem Fizjoterapii i Zdrowia.  Działalność Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia obejmuje przede wszystkim problematykę promocji zdrowia, a więc dobrostan psychosomatyczny człowieka. W realizacji celów bierze udział ceniony zespół naukowców i terapeutów z całego świata, umożliwiając wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w szkoleniach na najwyższym poziomie. Promując stan zachowania homeostazy, która jest warunkiem zdrowia i dobrego poziomu jakości życia z długowiecznością włącznie, misją MIFiZ jest szkolenie kadr z szeroko pojętej odnowy biologicznej oraz prowadzenie kursów uzupełniających wiedzę i umiejętności lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów personalnych i osób zajmujących się na co dzień zdrowiem człowieka, w oparciu o badania naukowe międzynarodowych ekspertów.

Rozpoczęcie współpracy z Fundacją SeniorPlus

Szanowi Państwo,
chcielibyśmy poinformować o zawarciu współpracy z Fundacją SeniorPlus, która w roku 2004/2005 opracowała program Akademia Zdrowych Pleców w ramach, którego wspólnie z firmą OPIW wyposażyli 420 szkół w zestawy korekcyjne. W ramach autorskiego programu AZP przeprowadzono wiele spotkań edukacyjnych ze szkołami, samorządami. Zbadano tysiące dzieci z czego jasno wynikało, że na te dolegliwości mięśniowo – szkieletowe cierpi aż 9 milionów Polaków, spośród których za kilka lat około 40 proc. nie będzie zdolnych do pracy. Tylko w 2006 – 2007 roku 40% orzeczeń o rencie inwalidzkiej wydano właśnie z powodu chorób mięśniowo szkieletowych. Ból kręgosłupa, w szczególności odcinka lędźwiowego, uznano za schorzenie cywilizacyjne. Osoby zaangażowane w Fundację SeniorPlus to osoby, które przez ostatnie 20 lecie wniosły wielki wkład w to by znaleźć skuteczne urządzenia, metody zapobiegające tym zjawiskom.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Drodzy Państwo,
z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Rozpoczęcie współpracy z Penthouse World Broadcasting LLC i zakończenie współpracy z Sapphire Media International

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września br. Pasjatv rozpoczyna współpracę z renomowanym producentem rozrywki dla dorosłych - Penthouse World Broadcasting LLC nadawcą kanałów Penthouse HD, Penthouse Reality i Penthouse Passion.

   

Zachęcamy do współpracy w zakresie w/w kanałów.

W związku z tym, z dniem 31 sierpnia 2023 r. Pasjatv zakończyła współpracę z Sapphire Media International, nadawcą kanałów Hustler TV, Hustler HD, Private TV HD, Private TV, Blue Hustler, Barely Legal.

Wszystkie pytania związane z Państwa trwającymi umowami, raportami, fakturowaniem, kwestiami technicznymi odbioru kanałów itd. prosimy kierować bezpośrednio do nadawcy.

Z poważaniem,
Pasjatv

ducktv dołącza do oferty T-Mobile Polska

Bratysława, 29 sierpnia 2023 r., MEGA MAX MEDIA, który jest właścicielem kanału edukacyjno-rozrywkowego dla dzieci ducktv, rozszerza jego zasięg dzięki umowie dystrybucyjnej z T-Mobile Polska, który jest jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Kanał został dodany do oferty Magenta Dom i jest dostępny w pakiecie rozszerzonym L na pozycji numer 712.


ducktv został specjalnie stworzony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat, aby w oparciu o łatwo przyswajalne treści edukacyjne wspomagać ich rozwój poznawczy i emocjonalny. Jako "telewizja dla najmłodszych", kanał oferuje unikalne i atrakcyjne animacje połączone z kojącą muzyką, dzięki czemu ducktv jest idealny do oglądania zarówno w domu, jak i w podróży.


Iza Piotrowska, dyrektor ds. sprzedaży afiliacyjnej i rozwoju biznesu w MEGA MAX MEDIA, powiedziała: "Cieszymy się, że możemy udostępnić nasze treści dedykowane najmłodszym widzom za pośrednictwem kolejnej platformy w ramach Grupy Deutsche Telekom. Rozpoczęta współpraca z T- Mobile Polska uzupełnia naszą udaną współpracę z oddziałami DT na różnych rynkach europejskich, potwierdzając naszą pozycję jako jednego z kluczowych graczy na rynku rozrywki dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że ducktv będzie atrakcyjną pozycją programową dla rodzin z małymi dziećmi, które posiadają ofertę telewizyjną z T-Mobile Polska".

 

 

O MEGA MAX MEDIA
MEGA MAX MEDIA, s. r. o. to niezależna słowacka firma medialna działająca od 2005 roku, produkująca i nadająca wysokiej jakości treści przygotowywane specjalnie dla małych dzieci. W swojej ofercie posiada dwa międzynarodowe kanały telewizyjne - ducktv i ducktv plus.


O ducktv
ducktv jest pierwszym kanałem dla dzieci w Europie, oferującym w 100% wysokiej jakości treści dla najmłodszych. Oferuje wartościowe, kolorowe i wciągające bajki oraz animacje, które mają na celu rozwijanie zdolności poznawczych, wzrokowych i słuchowych małych widzów. Kanał został
uruchomiony w 2007 roku i jest obecnie dostępny w ponad 150 krajach na całym świecie.

Prace konserwacyjne na kanale ducktv

Szanowni Państwo,
na prośbę nadawcy informujemy o pracach konerwacyjnych, które odbędą się na kanale ducktv.
 
ID konserwacji: 11052812
 
Czas rozpoczęcia: 02.08.2023 00:00:00
Czas zakończenia: 02.08.2023 04:00:00
 
Czas trwania przerwy: 240 min
 
Usługi objęte pracami serwisowymi: SL45836SK Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, PL Typ usługi: ETHERNET_LINE_EPL
 
Usługi objęte pracami serwisowymi: SL45836SK PLIX DC - Al. Jerozolimskie. 65/79, 00-697 Warszawa, PL Typ usługi: ETHERNET_LINE_EPL
 
Za niedogodności przepraszamy.

Love Nature 4K i Music Box Polska dostępne na platformie telewizyjnej Magenta TV

 

Z wielką radością informujemy, że do platformy telewizyjnej Magenta TV trafiły kanały z naszej oferty! Abonenci usługi będą mogli oglądać Love Nature 4K na pozycji 519 oraz Music Box Polska- pozycja 611.

Konferencja PIKE w Sopocie 22-24 maj 2023r.

Aplikacja do nauki języka angielskiego w biznesie - wypróbuj już dzisiaj!

Media Impuls - profesjonalna agencja modelek i modeli

Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy? Napisz do nas.